‘एभेरेष्ट इन्टरनेशनल फिल्म अवार्ड’ नोमिनेशन सार्वजनिक

लेन्सनेपाल २०७६ बैशाख २०
‘एभेरेष्ट इन्टरनेशनल फिल्म अवार्ड’  नोमिनेशन सार्वजनिक

‘एभेरेष्ट इन्टरनेशनल फिल्म अवार्ड २०१९’ को टप ५ नोमिनेशन सार्वजनिक गरिएको छ । राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रमका बिच टप फाइभ सर्वजनिक गर्दै मनोनित कलाकर्मीलाई सर्टिफिकेट प्रदान गरिएको छ । कुल २८ बिधामा सार्वजनिक गरिएको मनोनयनमा ३ विधा आदिवासी जनजाती चलचित्रको रहेको छ ।

जुन ३० अर्थात नेपाली डेट अनुसार असार १५ गते एभरेष्ट इन्टरटेन्मेन्ट प्रालिको आयोजनामा हङकङमा अवार्ड हुनेछ । तिन हजार पाच सय दर्शक क्षमता भएको हङकङको वानचाई स्थित ‘क्विन एलिजावेथ स्टेडियम हल’मा यो अवार्ड आयोजना हुनेछ ।

यस्तो छ मनोनयन


 

1.Script


1A Nawal Nepal (Mangalam)
1B Deepak Raj Giri (Chakka Panja 3)
1C Sushil Paudel (Prasad)
1D Khagendra Lamichhane (Damruko Dandi Biyo)
1E Pradip Bhardwaj (Kri)

 

2.Cinematographer


2A Rameshwor Karki (Panchayat)
2B Purushottam Pradhan (Kri)
2C Nawa Raj Krishna Thapa (Blind Rocks)
2D Sudip Baral (Lily Bily)
2E Shailendra D. Karki (Intu Mintu London Ma)

 

3.Editor


3A Mitra D. Gurung (Mangalam)
3B Bipin Malla (Chakka Panja 3)
3C Surendra Poudel (Kri)
3D Arjun G.C (Lily Bily)
3E Bipin Malla (Panchayat)

 

4.Fight Director


4A Chandra panta (Kri)
4B Shree Shrestha (Jay Sambho)
4C Himal K.C. (Pijada Back Again)
4D Roshan Shrestha (Badha Maya Le)
4E Himal K.C. (Gun Gun)

 

5.Choreographer


5A Sumeet Lama (Chuna Paye Hunthyo-Sali Kasko Vena ko)
5B Bikram Lama/Anjela Khatri (Udayo Hawale – IMLM)
5C Kabiraj Gahat Raj (Parkha Parkha Mayalu-Mangalam)
5D Renesha Rai Bantawa (Yeti Yeti Pani- Kri)
5E Gambhir Bista (Hukum Baksiyos-Shusree Sampati)

 

6.Music


6A Dipak Sharma (Parkha Parkha Mayalu-Mangalam)
6B Alish Karki (Phool Hoina-Rose)
6C Tanka Budhathoki (Rupai Mohani- Shatru Gate)
6D Dipak Sharma (Pahilo Nambar ma-Chhakka Panja 3)
6E Rajan Raj Shiwakoti (Umliyo Bhane – Jay Bholey)

 

7.Lyrics


7A Sabin Ektaare (Yo Gantabya Kahan-Damaru Ko Dandibiyo)
7B Ganesh Shahi (Lai Lai -Prasad)
7C Ananda Adhikari (Mausam Bhanda Chito-Mangalam)
7D Naresh Bhattarai (Udyoman-Blind Rocks)
7E Rajesh Kumar Shrestha (Phool Hoina-Rose)

 

8.Singer Male


8A Krishna Kafle (Perkha Perkha Mayalu-Mangalam)
8B Sugam Pokhrel (Badha Mayale-Badha Mayale)
8C Rupak Dotel (Banki Chari-Prasad)
8D Pratap Das (Timro Shwor Ma Shwor-Anurag)
8E Hercules Basnet (Udhayo Hawale-Intu Mintu London Ma)

 

9.Singer Female


9A Bindu Pariyar (Perkha Perkha Mayalu-Mangalam)
9B Prabisha Adhikari (Phool Hoina-Rose)
9C Anju Panta (Banki Chari-Prasad)
9D Melina Rai (Umliyo Bhane -Jay Bholey)
9E Nikita Thapa (Udhayo Hawale-Intu Mintu London Ma)

 

10.Debut Director


10A Renesha Rai Bantawa (Intu Mintu London Ma)
10B Sangita Shrestha (Katha Kathmandu)
10C Chheten Gurung (Damruko Dandi Biyo)
10D Pukar Bhattarai (Gun Gun)
10E Saty Raj Chaulagain (Anurag)

 

11.Actor in Comedy Role


11A Kedar Ghimire (Chakka Panja 3)
11B Bhola Raj Sapkota (Pijada Back Again)
11C Wilson Bikram Rai (Ram Kahani)
11D Shivahari Poudel (Shatrugate)
11E Rabindra Jha (Ram Kahani)

 

12.Supporting Actor Male


12A Sundar Shrestha (Black)
12B Sagar Lamsal (Hairan)
12C Sharukh Tamrakar (Intu Mintu London Ma)
12D Buddhi Tamang (Jay Bhole)
12E Deepak Raj Giri (Shatru Gate)

 

13.Supporting Actor Female


13A Rajani Gurung (Sali Kasko Vena Ko)
13B Priyanka Karki (Lily Bily)
13C Jahanwi Basnet (Panchayat)
13D Sandhya K.C. (Katha Kathmandu)
13E Laxmi Bardewa (Damaru ko Dandibiyo)

 

14.Character Actor Male


14A Bijay Lama (Bobby)
14B Haribansha Acharya (Shatru Gate)
14C Ramesh Ranjan Jha (Shatru Gate)
14D Jaynanda Lama (Chakkapanja 3)
14E Pukar Bhattrai (Gun Gun)

 

15.Character Actor Female


15A Mithila Sharma (Mangalam)
15B Aruna Karki (Mr. Jhole)
15C Gita Adhikari (Panchayat)
15D Gauri Malla (Blind Rocks)
15E Deepa Shree Niraula (Shatru Gate

 

16.Debut Actor Male


16A Dhiraj Magar (Intu Mintu London Ma)
16B Umesh Thapa (Bobby)
16C Samundra Pandit (Anurag)
16D Bikki Joshi (Happy Days)
16E Pushkar (Hairan)

 

17.Debut Actor Female


17A Kabita Gurung (Bobby)
17B Jasita Gurung (Lily Bily)
17C Prakshya Adhikari (Katha Kathmandu)
17D Aditi Budhathoki (Kri)
17E Aliza Gautam (Anurag)

 

18.Negative Actor


18A Subash Mache (Gun Gun)
18B Ayush Rijal (Black)
18C Anup Bikram Shahi (Kri)
18D Nischal Basnet (Prasad)
18E Pramod Agrahari (Katha Kathmandu)

 

19.Actor Male


19A Bipin Karki (Prasad)
19b Pushpal Khadka (Mangalam)
19c Anmol K.C. (Kri)
19d Pradeep Khadka (Lily Bily)
19e Aryan Sigdel (Kayara)

 

20.Actor Female


20A Benisha Hamal (Blind Rocks)
20B Shilpa Pokhrel (Mangalam)
20C Nita Dhungana (Panchayat)
20D Samragi R. L. Shah (Kayara)
20E Anchal Sharma (Black)

 

21.Director


21A Milan Chams (Lily Bily)
21B Deepa Shree Niraula (Chakka Panja 3)
21C Shivam Adhikari (Panchayat)
21D Nawal Nepal (Mangalam)
21E Dinesh Raut (Prasad)

 

22.Best Film


22A Lily Bily
22B Chakka Panja 3
22C Kri
22D Mangalam
22E Panchayat

 

INDIGENOUS FILM

 

26. Actor


26A Subash Gurung (Khai O mhitheba) Gurung
26B Maotse Gurung (Me Kyu), Gurung
26C Riya Gurung (Me Kyu), Gurung
26D Nirbhik Rai (Yaari), Rai
26E Bhimn Tumbhahamphe (K Sangla ) Limbu

 

27. Director


27A Jasu Gurung (Me Kyu), Gurung
27B Yubaraj Rai ( Yaari) Rai
27C Ajay Syantang (Aplenga La Namso ) Tamang
27D Subash Gurung (Khai O Mhitheba ) Gurung
27E Loken Saba Limbu (K sangla) Limbu

 

28. Flim


28A Jaaman Gubhaju (Nepal Bhasa)
28B Yaari ( Rai)
28C Aplenga La Namso (Tamang)
28D Khai o Mhitheba (Gurung)
28E Mle Kyu (Gurung)